Desátý ročník salátového mistrovství a staročeský jarmark

obr

6. 11. 2016

Oslava gurmánství a mratínský jarmark mají za sebou první dekádu. Před sebou ještě celou řadu dalších. Jubilejní desátý ročník této dvojité radosti přeci jen přinesl i něco nového. Už na první pohled je tou změnou generální partner. Po dlouhých letech změna, která vedla pořadatelskou Agenturu pro Mratín k hlubokým úvahám a diskuzím. Nakonec jasná volba. Vitano, vítej v Mratíně! Ať se ti u nás líbí.
Generálním partnerem prvního adventu je tedy tradiční česká společnost Vitana, seznamte se proto s oficiálním názvem desátého ročníku Vitana majonéza Cup 2016 - Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu. Koná se 26. listopadu na hřišti. Staročeský jarmark začíná již v 9:00 hodin a těšit se můžete na tradiční pochutiny, vepřové speciality, horké i studené nápoje, vánoční stánky, stromky, loutkoherce Viktora i staropražskou kapelu.
Role předsedy poroty se ujme opět známá osobnost, jejíž totožnost zatím nesmíme prozradit. Přijde čas, kdy to vysvětlíme  Každopádně v porotě letos, k překvapení všech soutěžících, usedne i pětinásobný Mistr ČR v této disciplíně, Martin Pánek z Jeseníku. Ano, slavný pan Pánek, který byl doposud postrachem všech týmů, bude v letošním ročníku přísným arbitrem. Mratín mu přirostl k srdci a tuto událost si rozhodně nenechá ujít. V porotě dále vedle představitelů obce a hlavního partnera usedne i náš dlouholetý partner Distribuční centrum Ahold a to v osobě svého ředitele Martina Boumy.
Těšíme se na vás na všechny. Přijďte včas, ať se na vás dostane nejen s jitrnicemi a medovinou, ale také se salátovou degustací vítězů desátého ročníku.
Závěrem této pozvánky mi dovolte poděkovat mratínské radnici. Obec Mratín je trvale velkou podporou a to nejen mentální. Děkujeme, starosto a místostarosto!

Od koho mám internetové připojení

PRIPOJEN

16%

FORTE NET

12%

ATALO NET

16%

KKNET ISP

10%

O2

18%

jiné

16%
Pro přidělení vašeho hlasu stačí kliknout na příslušnou odpověď.
Diskuse
Pes se v obci již nikdy vyskytovat nebude, strach z tohoto důvodu být nemusí....
Dítě bude v pořádku, vzhledem k jejímu věku a přání nesouhlasíme s poskytování informací....
Ale informace z druhé ruky bývají vždy překroucené, tak proto radši bez informací....
Inzerce
Ahoj, po této pandemii viru Corona, která téměř destabilizovala světovou ekonomiku, jsme tu, abychom vám pomohli vstát ve svých financích. J...
Nabídka půjčky Dobrý den, po této pandemii viru Corona, která téměř destabilizovala světovou ekonomiku, jsme tu, abychom vám pomohli vstát ...
Individuální osobní půjčka, Poskytuji vám půjčku od 20 000 do 10 000 000 Kč ve velmi jednoduchých podmínkách, investujeme a půjčujeme také ...
Co se chystá
Nejbližší akce:

« Předchozí

KvětenDalší »
PoÚtStČtSoNe
    
10 
11 12 13 14 15 16 17 
18 19 20 21 22 23 24 
25 26 27 28 29 30 31 
© Zdeněk Novák | Design & Script: Petr Kožnar (www.web-style.cz) .
Redakce: ICQ: 240-187-613 (Monk), Email: zdenek.novak@mratin.info